PËR NE

Përparim

 • 厂区图首页940X800
 • 厂区图 1

Jinhui

PREZANTIMI

Wuxi Jinhui Lighting Manufacturing Co., Ltd. ndodhet në Parkun Industrial të qytetit Yangshan, rrethi Huishan, Wuxi City, Provinca Jiangsu, Kinë.Me një vendndodhje gjeografike superiore dhe transport të përshtatshëm.
Ne kemi një ekip profesional të projektimit dhe R&D që i është përkushtuar projektimit, zhvillimit dhe prodhimit të pajisjeve të ndriçimit të jashtëm (veçanërisht pajisjeve të ndriçimit të oborrit) gjatë viteve.Ne i kushtojmë rëndësi të madhe zhvillimit dhe trajnimit të talenteve.Aktualisht, ne kemi një grup teknikësh, menaxherësh dhe punëtorësh të kualifikuar me përvojë të pasur pune.Dhe ne gjithashtu kemi një ekip profesional, të përsosur dhe në kohë pas shitjes për të zgjidhur të gjitha shqetësimet e klientëve.Aktualisht, ne kemi më shumë se 50 punonjës dhe 6 teknikë profesionistë, me një sipërfaqe fabrike prej 10000 metrash katrorë.

 • Prodhues profesional
  Prodhues profesional
 • Punëtorët e kualifikuar
  Punëtorët e kualifikuar
 • Teknik me eksperiencë
  Teknik me eksperiencë
 • Shërbim i mirë pas shitjes
  Shërbim i mirë pas shitjes
 • Dizajn i pavarurekipi
  Dizajn i pavarur
  ekipi
 • Ekipi përgjegjës i kontrollit të cilësisë
  Ekipi përgjegjës i kontrollit të cilësisë
 • Procesi i mirë për të bërë produkte me cilësi më të mirë
  Procesi i mirë për të bërë produkte me cilësi më të mirë
 • Certifikata
  Certifikata

produkteve

Inovacioni

 • JHTY-9003A Dritë kopshti LED në natyrë për shtëpitë me CE dhe ROHS

  JHTY-9003A LED në natyrë...

  Përshkrimi i produktit Ditë Natë ● Strehimi i llambës është i përdorur nga alumini i derdhur me cilësi të lartë dhe trajtimi i sipërfaqes me shtresë pluhuri kundër korrozionit.Me certifikim CE.Sigurohuni që dritat LED të kopshtit të jenë të përshtatshme për përdorim të jashtëm.Aftësi të shkëlqyera termike, optike dhe elektrike.● Kjo dritë ka më shumë se 80% të reflektorëve dhe një mbulesë transparente me një transmetim të dritës mbi 90%.Materiali i trans...

 • Dritat e Kopshtit me Tension te ulet

  Dritat e kopshtit me pak...

  Përshkrimi i produktit Ditë Natë ● Kutia e llambës përdor alumin me cilësi të lartë dhe materiali i mbulesës transparente është PC ose PMMA dhe dy mbulesa transparente në formë gjysmëhëne fildishi në formë me ngjyrë qumështi.● Burimi i dritës ka aftësi të shkëlqyera rrezatimi termik, optik dhe elektrike.Mund të pajiset me drejtues të markave të njohura ndërkombëtarisht, me module LED si burim drite dhe çipa LED me cilësi të lartë Philips.The...

 • Garanci 5 vite Dritë Kopshti me Burim Dritash LED

  Garanci 5 vitesh...

  Përshkrimi i produktit Ditë Natë ● Kutia e llambës përdor alumin me cilësi të lartë dhe materiali i mbulesës transparente është PC ose PMMA dhe dy mbulesa transparente në formë gjysmëhëne fildishi në formë me ngjyrë qumështi.● Burimi i dritës i pajisur me burime drite LED me efikasitet të lartë dhe jetëgjatë, duke siguruar që dritat LED të kopshtit të jenë të përshtatshme për përdorim në natyrë.Burimi i dritës ka rrezatim të shkëlqyer termik, optik dhe aftësi elektrike.Mund të pajiset...

 • Llambë Parku LED TYDT-13 me certifikatë CE për Parkingun

  Llambë parku LED TYDT-13...

  Përshkrimi i produktit Ditë Natë ● Strehimi i llambës është përdorur prej alumini të cilësisë së lartë dhe trajtim sipërfaqësor me spërkatje elektrostatike poliestër të pastër për ta zbukuruar atë dhe kundër korrozionit.Materiali i mbulimit transparent është PC ose PMMA.Kjo llambë ka strehë dhe mbulesë me rezistente ndaj erës dhe mund t'i rezistojë ambienteve të ndryshme të jashtme dhe kushteve të motit.● Ne kemi një ekip profesional të kontrollit të cilësisë në procesin e prodhimit për të kryer s...

 • Dritë LED TYDT-13 Philips për kopsht dhe oborr të jashtëm

  TYDT-13 Philips Led L...

  Përshkrimi i produktit Ditë Natë ● Strehimi i llambës është përdorur prej alumini me cilësi të lartë dhe materiali i mbulesës transparente është PC ose PMMA.Kjo llambë ka strehë dhe mbulesë me rezistente ndaj erës dhe mund t'i rezistojë ambienteve të ndryshme të jashtme dhe kushteve të motit.Trajtimi i sipërfaqes me spërkatje elektrostatike poliester të pastër për ta zbukuruar atë dhe kundër korrozionit.● Mbërthyesit e llambës miratojnë materiale çeliku inox që nuk janë të lehta për t'u gërryer....

LAJME

Shërbimi së pari

 • Drejtuesit e industrisë së ndriçimit parashikojnë situatën e industrisë për vitin 2024 (Ⅴ)

  Drejtuesit e industrisë së ndriçimit parashikojnë situatën e industrisë për vitin 2024 (Ⅴ)

  Sekretari i Përgjithshëm i çdo Shoqate të Industrisë Provinciale, lideri i industrisë së ndriçimit, ka pikëpamje të ndryshme për të ardhmen, problemet dhe sfidat me të cilat përballet në vitin 2024. Sekretari i Përgjithshëm Ni Chenglong i Komitetit Profesional të Qarkullimit dhe Shërbimit të Tregut të ...

 • 2024 Frankfurt Light + Building Ekspozita

  2024 Frankfurt Light + Building Ekspozita

  Ekspozita Frankfurt Light+Building 2024 u mbajt nga 3 mars deri më 8 mars 2024, në qendrën e ekspozitës Frankfurt në Frankfurt, Gjermani.Light+Building mbahet çdo dy vjet në qendrën e ekspozitës në Frankfurt në Gjermani.Është ndriçimi dhe ndërtesa më e madhe në botë...